niedziela, 23 listopada 2014

Hip Qeueens Wear Blue Jeans!

Hip Qeueens Wear Blue Jeans! to lakier Catrice. Bardzo podoba mi się zarówno nazwa jak i sam lakier :) Piękny ciemnoniebieski kolor z odrobiną szarości, ale miałam spore problemy z uchwyceniem prawdziwej barwy. Lakier jest dość gęsty, jednak nakłada się z łatwością. Pędzelek gruby lekko zaokrąglony, z jednej strony mocniej ścięty (wiele osób narzeka, że chyba trafił im się felerny egzemplarz, ale wydaje mi się że to taka uroda Catrice - mam 3 lakiery i wszystkie z takim samym pędzelkiem). Na moich paznokciach ta emalia wytrzymuje 2-3 dni, chociaż ostatnio wytrzymała dłużej. Może dlatego, że nałożyłam nowość w moich zbiorach - Turbo Dry Top Coat Miss Sporty (czytałam pozytywne opinie i stwierdziłam, że skuszę się). 
Skoro wspomniałam o tym wysuszaczu to napiszę coś więcej - pierwsze 2-3 razy byłam zachwycona, rzeczywiście szybciutko utwardzał i wysuszał lakier. Niestety, dziś nie zdał egzaminu na lakierze Lovely - po ok. godzinie od pomalowania podrapałam się i nieco uszkodziłam mani. Tak więc moja miłość do niego szybko zgasła.

Zapraszam na kilka zdjęć Hip Queen... Jak pisałam powyżej miałam problemy ze sfotografowaniem tego lakieru, wrzucam tylko 3 zdjęcia - drugie najlepiej oddaje właściwą barwę.
Tak mój aparat w większości łapał ten odcień - jako dosyć intensywny niebieski:
4 komentarze: