sobota, 25 czerwca 2016

Sponge french

Cześć,

W końcu weekend, ten tydzień był dosyć męczący, stresujący i nieprzyjemny (np. robiłam za tłumacza przy zwalnianiu Polaka, który u nas pracował). W ramach relaksu powdycham sobie trochę lakieru ;-) Ale zanim to zrobię, pokażę zaległy manicure. Pomysł podpatrzyłam na jakimś blogu już dawno temu, a że lakiery nude nie są w moim stylu, to odkładałam jego zrobienie. Paznokcie pomalowałam ze 3 tygodnie temu i zanim opublikowałam, to na innym blogu zobaczyłam coś podobnego :) Oczywiście nie pamiętam nazwy żadnego - jeżeli autorki czytają ten wpis, proszę o ujawnienie się - podlinkuję ;-) 
Jako bazy użyłam OPI Don`t pretzel my buttons, typowego beżowego nudziaka, który całkiem ładnie kryje już przy 2 cienkich warstwach. Na końcówki nałożyłam gąbeczką biały GR Rich Color nr 76. Bardzo proste mani, ale klasyczne, dobre dla osób z przebarwioną płytką ;-)

Hello,

Finally we have weekend. This week was busy, stressful and very unpleasant for me :( To relax I will inhale soon a bit of nail polish ;-) But before I will do it, I will show you an older manicure. The idea I found on an other blog some months ago, but nude polishes are not my favourite, so it had to wait. I did my nails around 3 weeks ago and in meantime, before I made a post, I saw something similar on an other blog :) I don`t remember any of them, so if authors are reading this post now, let me know, I can add your links.
Base polish is OPI Don`t pretzel my buttons - typical nude shade, opaque in 2 easy coats. On tips of my nails I added white GR Rich Color no 76 using a sponge. It is very simple mani, but classic, good for those with stained nails ;-)

12 komentarzy:

 1. Super! też dawno, dawno temu zrobiłam podobne mani, aż muszę je powtórzyć znowu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie każdy lubi nudziaki ale ja uwielbiam :D bardzo mi się podoba ten efekt na pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. It is a very nice manicure, it looks so clean and your nails look beautifully kept :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja za nudziakami nie przepadam ale u kogos lubie ogladac.Pieknie wyszlo

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też za nudziakami nie przepadam, ale czasem noszę i takie kolory na paznokciach

  OdpowiedzUsuń
 6. twój post prypomniał mi, że strasznie dawno nie używałam klasycznych lakierów haha całkowicie już się przerzuciłam na semilaca ale też bardzo lubię nudziakowe kolorki ;)

  OdpowiedzUsuń