niedziela, 18 września 2016

Gradient with stamping

Witajcie po małej przerwie. Przez ostatni tydzień byłam w Macedonii. Odpoczęłam, złapałam trochę słońca i czas wrócić do szarej rzeczywistości...

Welcome after a short break. Last week I spent in Macedonia. I had some rest, I got some tan and it`s time to go back to reality...

Dziś próbowałam zmalować coś z ostatnimi kroplami miętowego Lovely. Pierwsze zdobienie musiałam zmyć, bo lakier strasznie zbąblował. Następnie postanowiłam zrobić biało-zielony gradient, też było ciężko z gęstą emalią, ale jakoś sobie poradziłam :)
Today I tried to use last drops of mint Lovely polish. I had to remove first nail art, because terrible bubbles appeared. Then I decided to make white-green gradient, it was also difficult with thick polish, but I managed :)
Na to dodałam stemple z płytki MoYou London Fashionista nr 12 używając granatowego KIKO Satin. Wydawało mi się, że on lepiej stemplował. Zdobienie nie porywa, ale na chwilę obecną może być ;-)

I added a pattern from stamping plate MoYou London Fashionista no 12 using dark blue KIKO Satin. I thought it was good for stamping, but it doesn`t look perfect. The nail art is nothing special, but for now it is ok ;-)


 

21 komentarzy:

 1. Ładne zdobienie:) Nie cierpię jak lakier mi się kończy i to taki którego chcę jeszcze używać i muszę się z nim trochę pomęczyć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam ich tyle, że cieszę się, kiedy jakiś kończę ;-)

   Usuń
 2. Mam słabość do gradientów z użyciem białego koloru;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest ładne, nie wiem czemu go nie doceniasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Macedonia? Jak tam jest? ;-) Zdobienie całkiem niezłe! Ale tak bywa, że autor najczęściej nie docenia swojej pracy ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny kraj, chociaż miałam wrażenie, że cofnęłam się 20 lat ;-) Dzięki!

   Usuń
 5. Beautiful gradient. Love the stamping over it :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie, uwielbiam niebieskości:-). Ja sama w życiu gradientu nie robiłam, ale ostatnio chodzi za mną taki z użyciem lakierów holograficznych (w odcieniu właśnie niebieskim lub zielonym :-)).

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale cudownie wygląda już sam gradient! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Gradient wyszedł świetny :) A stemple też bardzo ładnie wykonane, chociaż to nie moja bajka :p

  OdpowiedzUsuń