wtorek, 18 października 2016

Chrysantemum image plate

Cześć,

Dziś zapraszam na recenzję okrągłej kwiatowej płytki z BPS. Kiedy otworzyłam paczkę, zdziwiłam się, że wzięłam właśnie płytkę z motywem chryzantemy. Nie podobała mi się. Nie wiedziałam, jak się do niej zabrać, ale skoro już weszłam w jej posiadanie, to wypadałoby coś zmalować ;-)

Hello,

Today I would like to invite you for a review of round floral stamping plate from BPS. When I opened the package, I was surprised that I had wanted  the chryzantemum plate. I didn`t like it. I didn`t know what I could create with it, but ok - let`s give it a try ;-)


Jak zwykle płytka przychodzi w kartoniku, zabezpieczona niebieską folią. Ma 5,5 cm średnicy i właściwie jest to jeden duży wzór. Odbija się raczej dobrze, nie miałam większych problemów.  W chwili obecnej płytka kosztuje tylko 99 centów i znajdziecie ją tutaj.

As always we get stamping plate in a paper pocket, protected with a blue foil. It has 5,5 cm diameter and actually it is one big pattern. I didn`t have bigger problems with stamping, it is easy to transfer it into nails. Now it costs only 99 cents and you can find it here 


Zrobiłam stemplowe naklejki. Teraz widzę, że mogłam je bardziej dopracować, np. dać kolorowe tło, ale też przekonałam się, że płytka ma potencjał i można stworzyć coś fajnego. Poniżej wszystkie użyte lakiery.

I made stamping decals. Now I see that I could do it better, for example use other colour as the background, but now I am convinced that with this plate you can create some nice manis. Below there is a picture wshowing all polishes I used.20 komentarzy:

 1. ładnie wykorzystałaś wzór :)

  OdpowiedzUsuń
 2. You created a very pretty mani with it :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pokolorowane od razu fajnie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Płytka rzeczywiście ma potencjał. Ładnie wypełniłaś wzorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czemu Ci się nie podoba płytka , bo na paznokciach pokolorowany wzór wygląda super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku blaszka mi się nie podobała, ale widzę, że ma potencjał :)

   Usuń
 6. Fajnie to wygląda ;-)


  Nie, jak miałam pojedyncza cyrkonie to bardziej mi hacza niż jak mam cały paznokiec w cyrkoniach ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chryzantemy - akurat na Wszystkich Świętych ;-D

  OdpowiedzUsuń
 8. Nice stamping decals :) I like the orange and yellow together!

  OdpowiedzUsuń