wtorek, 28 czerwca 2016

Astor - VIP Violet and first time free hand roses

Cześć,

W weekend wyciągnęłam kolejny lakier, który musiał odczekać swoje - piękny głęboki fiolet Astor - VIP Violet. Lakier nakłada się przyjemnie i równo przy skórkach, kryje przy 2 cienkich warstwach i schnie na wysoki połysk. Drobny minus - nie schnie błyskawicznie, ale nie jest też tragicznie. Polubiłam go :)

Hello,

This weekend I took out another nail polish that had to wait long for its time - beautiful deep purple Astor VIP Violet. It`s easy to apply, even around cuticules, we need 2 thin coats and it dries into high gloss finish. Only a small disadvantage - drying time is not the fastest, but also it`s not very bad. I like this polish a lot :)


Ok, teraz coś, co zamieszczam z mieszanymi uczuciami. Czwarty tydzień projektu u Elizy to "pędzlem malowane (farbki)". Dla takiego plastycznego beztalencia jak ja to wielkie wyzwanie ;-) Ale cóż - kupiłam farbki za całe 1,99 euro i 6 pędzelków za 99 centów i do roboty! Wybrałam najłatwiejszy temat, czyli róże. Zrobiłam kilka kwiatków na sztucznych paznokciach, a następnie na swoich. Poległam przy malowaniu listków i w rezultacie zrobiłam całe zielone tło :P Możecie się śmiać, a wszystkie krytyczne komentarze przyjmę na klatę :D

Ok, and now something that I`m not sure if I should publish. Fourth week of Eliza`s project is about acrylic paints. For such an anti-talent like me it is a big challenge ;-) But well, I bought acrylic paints for 1,99 euro and 6 brushes for 99 cents and I tried to do something. I chose the easiest topic - roses. First I painted some flowers on display tips and then on my nail. I gave up when trying to make some leaves and finally I did full green background. You can laugh and I will accept all critical comments :D

 

19 komentarzy:

 1. Mega kolor! A różyczki nie wyszły źle :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w swojej kolekcji pewien lakier do paznokci marki OPI i bardzo zbliżonym kolorze i uwielbiam nim malować paznokcie kiedy są krótkie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten kolor wygląda bardzo elegancko, nawet na krótkich paznokciach :)

   Usuń
 3. Najwięcej podoba mi się zielony z różyczkami, bo za fioletami nie przepadam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fiolet jest b. ładny, w moim guście. A kwiatki spoko jak na to, że nie malujesz ręcznie - przypominają róże :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny kolorek, chociaż taki troszkę jesienny :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetnie wygląda ten kolor! Ogólnie polubiłam ostatnio te Astory ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boski fiolet :) A podejście do kwiatków jak na pierwszy raz bardzo udane :) u mnie było gorzej ;D

  OdpowiedzUsuń