poniedziałek, 21 maja 2018

Natural look with Catrice Veil of Vision

Często noszę na paznokciach kolory, które widać z daleka. Nie przepadam za nude, jednak zdarzają się wyjątki. Odgrzebałam lakier Catrice Veil of Vision z limitowanej serii VISIONairy wydanej w styczniu 2015. 

I often wear intense colors on my nais. I am not a fan of nudes, but there are some exceptions. I found in my stash Catrice Veil of Vision from limited edition VISIONairy released in January 2015.


Nałozyłam 3 warstwy - lakier nadal jest transparentny. Ma delikatny niebieskawy połysk, którego nie udało mi się uchwycić na zdjęciach. W pełnym słońcu pokazuje się jasny shimmer. Widać, że paznokcie są pomalowane, ale delikatny kolor sprawia, że wyglądają naturalnie. Myślę, że to dobra odmiana po wszystkich czerwieniach, zieleniach i niebieskościach.

I applied 3 layers - the polish still doesn`t give full opacity. It has very delicate blue shimmer, but I couldn`t capture it on my pictures. In full sun we can see light shimmer. You can notice that there is a polish on the nails, but its delicate shade give them natural look. I think that sometimes it is good to give up all reds, greens and blues for such a nude. 
Veil of Vision nadaje się też jako top do ciemnych lakierów. Oto jak wygląda na czerni.

Veil of Vision can be used a top coat for dark polishes as well. Here it is on black.7 komentarzy:

 1. Bardziej podoba mi się na czerni niz na paznokciach

  OdpowiedzUsuń
 2. You're right, it is super elegant and delicate!
  Smuack!

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam podobny kolor śliczny jest <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny, delikatny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie to wygląda na zdjęciach. Potrzebują teraz wymienić swój lakier do paznokci i może właśnie wymienię go na ten!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, będzie ciężko, bo to limitowana edycja sprzed 3 lat ;-) Ale może znajdziesz coś podobnego.

   Usuń