piątek, 29 czerwca 2018

La Mia Italia no 34

Moi rodzice wybrali się na wycieczkę na Białoruś. Brat oczywiście zażyczył sobie magnes na lodówkę, a ja - lakier. No i moja mama stanęła na wysokości zadania i znalazła tamtejszą emalię. Nazwa niezbyt białoruska, ale to nie jest ważne.

My parents went to Belarus for a short trip. My brother wanted as always a magnet for a fridge and I asked for a nail polish. My mother managed to find a local brand. The name doesn`t sound like a one from eastern Europe, but it doesn`t matter.


Lakier jest gęsty i kryje już przy pierwszej warstwie. Ma gruby, w miarę wygodny pędzelek. Schnie szybko, ale na wszelki wypadek dałam warstwę Insta Dri. U mnie wytrzymał 4 dni. I na koniec muszę wspomnieć o kolorze - jest piękny, głęboki i elegancki. Jeden paznokieć zaakcentowałam wzorem z płytki BPS Spring Garden L003.

The polish is thick and it is opaque in 1 layer. It has thick and quite comfortable brush. It dries fast, but just in case I applied a layer of Insta Dri. I wore it 4 days. Last but least - I have to mention its beautiful deep and elegant shade. I accented one nail with an image from stamping plate BPS Spring Garden L003.5 komentarzy: