środa, 27 kwietnia 2016

King`s Day

Witam Was po małej urlopowej przerwie. 
Dziś Holandia świętuje urodziny swojego króla - Willema Alexandra. Jest to dzień wolny od pracy, pełen imprez no i wszystko jest w narodowym kolorze - pomarańczowym. Po kilku latach już przywykłam do tego szaleństwa, ale myślę, że fajnie zobaczyć raz czy dwa jak to wygląda :) Ja dziś siedzę w domu, ale postanowiłam przyozdobić paznokcie stosownie do okazji ;-)

Hello after short holiday break.
Today the whole Netherlands celebrate birthday of its king - Willem Alexander. It is a public holiday, with many events and of course everything is in Dutch national colour - orange. After some years living in NL I got used to this madness, but I think it is nice to see it once or twice :) I`m at home today, but I decided to make my nails for this day ;-)Najpierw pomalowałam paznokcie białym Golden Rose Rich Color nr 76, potem pomarańczowym KIKO Satin nr 409 zrobiłam saran wrap, a na koniec występlowałam wzorek z płytki BPS-L024 czarnym Essence do stempli. Jak Wam się podoba?

First I painted my nails with white Golden Rose Rich Color no 76, then I made saran wrap using orange KIKO Satin no 409 and at the end I added pattern from plate BPL-024 using black Essence for stamping art. What do you think about it?

18 komentarzy:

 1. Jak dla mnie wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, szczerze mówiąc nie słyszałam o tym, że Holandia tak świętuje urodziny króla ;-) Szkoda, że tak mało informacji o takich fajnych wydarzeniach z europy dociera do Polski ;-D Albo po prostu nie dociera do mnie ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed przyjazdem do Holandii też o tym święcie nie słyszałam, a tu się okazuje, że to wielki szał ;-) Wydarzenie fajne, warto zorganizować krótką wycieczkę :)

   Usuń
 3. W okresie letnim uwielbiam pomarańczowe lakiery do paznokci. Do tego jeszcze opalone ciało, szał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, tak, kolor zdecydowanie na lato :)

   Usuń
 4. swietne zdobienie na tem sezon i w dodatku dopracowane perfekcyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomarańczowy na paznokciach to coś w sam raz dla mnie, a ze stemplami to już całkiem JA

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba z tym saranem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I love the saran wrap technique as a base here! It adds interest without taking away from the stamping :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Very suitable for Kingsday! Like it!

  OdpowiedzUsuń
 9. I like this a lot, great work! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki ładny ten Kiko <3 Śliczne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń