niedziela, 13 listopada 2016

2 x dots on Rimmel Pastel Perfection

Hej hej,

Dziś bardzo wdzięczny temat - kropeczki :) Nadal używam 5 lakierów, tym razem w roli głównej przyszarzały róż Rimmel Pastel Perfection. Bardzo lubię ten kolor, niemal cały ubiegły tydzień nosiłam go solo. Lakier jest fajny - dzięki grubemu pędzelkowi łatwo się nakłada, schnie szybko na wysoki połysk no i mimo jasnego odcienia wystarczą 2 cienkie warstwy.
Zaczynamy od kropek zrobionych sondą.

Hey hey,

Today very nice theme - dots. I still use 5 polishes, this time base for my nail art is dirty pink Rimmel Pastel Perfection. I really like this color, I wore it almost the whole week. The polish is very good - thanks to thick brush its application is easy, it dries fast into high gloss and 2 thin layers give full opacity (not very common with such a light shade).
Let`s start with dots done using dotting tool.Drugie zdobienie - wydawałoby się, że łatwe - zajęło mi 1,5 godziny. Wymyśliłam częściowe stemplowanie. Zrobiłam stemplowe naklejki, przycięłam je i miałam ogromny problem z ich nałożeniem - ślizgały się, przesuwały się. Palec serdeczny robiłam 4 razy. Kiedy już w końcu coś stworzyłam to zniszczyłam mani na lewej dłoni, Podobało mi się, ale nie miałam zamiaru walczyć ponownie, więc po zdjęciach zmyłam :( Użyłam płytki BP-L013.

Second nail art supposed to be easy, but it took me 1,5 hour to prepare it. I wanted stamping image covering only part of a nail. I made stamping decals, I cut them and here started my problems - I couldn`t place them good, they were moving. I tried to do my ring finger 4 times. When finally I got what I wanted, I damaged manicure on my left hand. I liked how it turned out, but I was fed up and did not plan to do it again, so I removed it after taking pictures :( I used stamping plate BP-013.Jak zwykle chętnie poczytam, co sądzicie o takich paznokciach. Które bardziej przypadły Wam do gustu?
As always I will be glad to hear your opinion about above 2 manicure. Which one do you like more?

21 komentarzy:

 1. Utwierdziłam się, że kocham kropki :D Oba zdobienia prześliczne ;) I ten lakier Rimmela ma cudny odcień.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te białe kropeczki są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oba zdobienia ładne. Jak już nie wiem co zrobić, to maluję kropki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami bywa tak, że im bardziej się staramy tym mniej nam wychodzi...
  Na szczęście kropeczki wygladają super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Both manicures are pretty, maybe I prefer the first! =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam kropeczki ;) można z nich wiele ciekawych wzorów stworzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Really nice manis, I like them both :-D

  OdpowiedzUsuń
 8. I also like them both. I'm a big fan of dots :)

  OdpowiedzUsuń
 9. aww so pretty . I love the second one the most. Especially the design on middle and ring finger :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I love the second mani! So soft and feminine :) I especially love the half moon idea!

  OdpowiedzUsuń
 11. Drugie bardziej mi się podoba :) W ogóle coraz bardziej podoba mi się ograniczenie się do 5 lakierów na jakiś czas, wykończyłabym kilka bliskich dna :) Hmmm ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obie wersje są przesłodkie <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Drugie zdobienie dla mnie króluje! Piękna kolorystyka i świetne wykonanie :) Szkoda, że tak się długo z nim namęczyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam kropki. Obie propozycje super!

  OdpowiedzUsuń
 15. Róż z białym fajnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń