wtorek, 29 listopada 2016

Stamping plate BPL-052

Cześć,

Tydzień temu otrzymałam kolejną przesyłkę z Born Pretty Store. Daisy była tak miła i dorzuciła coś od siebie i przyznam, że wybrała idealnie :) Wszystkie wzorki na płytce BPL-052 są świetne! Są idealnie wyżłobione, nie miałam najmniejszego problemu z ich odbijaniem. Nadają się zarówno do zwykłego stemplowania, jak i kolorowanych naklejek. Co tu dużo pisać - po prostu jestem zachwycona :) 

Hello,

A week ago I got another package from Born Pretty Store. Daisy was so kind and chose something by herself and I have to admit it was an excellent choice :) All patterns on stamping plate BPL-052 are great! They are engraved perfectly, I did not have any problem with stamping. You can use them just for standard stamping or for making decals. Well, I`m just delighted :)
Powyższe zdobienie to stemplowe naklejki, przyznam, że bardzo dobrze nosiło mi się takie paznokcie przez całe 2 dni :P Użyty lakier Depend 391 już drugiego dnia zaczął mocno się ścierać. Gdyby nie mizerna trwałość to mogłabym napisać że lakier jest świetny - łatwo się nakłada, jest dobrze napigmentowany i szybko schnie. Przeleżał u mnie prawie 2,5 roku, bo myślałam, że to kolor nie dla mnie, a okazał się fajny :)

Above you can see stamping decals I made and I have to admit that I was happy with these nails for 2 days :P The polish I used - Depend 391 started chipping on second day already. Besides its poor lasting, I can say that`s very good polish - it`s easy to apply, well pigmented and dries fast. It stayed almost 2,5 years in my stash, because I thought it`s not good shade for me, but it turned out to be very nice :)

Na koniec jeszcze stemple na Zoi Chyna - lakier już trochę starty na końcówkach, ale również na nim wzorki fajnie wyglądają :)

And last thing - stamping on Zoya Chyna - the polish already shows some wear tips, but also on it patterns from this plate looks cool :)

16 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba to pierwsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze mani śliczne :) Piękny kolor i wzór ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow two gorgeous manis! I like the stamping on the Zoya :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne wzorki :) pierwsze mani super!

  OdpowiedzUsuń
 5. I love the BPL plates, I think they're great! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsze mani wyglada nieziemsko :) i ten kolor - super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjne połączenie kolorów, z chęcią na swoich paznokciach zobaczyłabym takie zdobienie :))))

  OdpowiedzUsuń
 8. pierwsze zdobienie wyszło świetnie :) idealne dobranie barw :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ojeju jaka dokładność idealny wzorek:D

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwsze paznokcie wyglądają super :) Pomarańcz to też nie mój kolor ale lubię sobie pooglądać pomarańczowe paznokcie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. What a beautiful mani ♥ the stampy turned out perfect :)

  OdpowiedzUsuń
 12. The first manicure is simply amazing! I love the combination of white, black and the red! The second one is beautiful too <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczne, pierwsze zdobienie świetne!

  OdpowiedzUsuń
 14. Łał, śliczny ten wzorek, pięknie go wykorzystałaś :)

  OdpowiedzUsuń