środa, 13 marca 2019

OPI Race Red and Wynie 040

OPI Race Red pochodzi z 2014 roku z Mustang Collection. To jasna czerwień z dużą ilością pomarańczowego. Lakier jest rzadki i rozlewa się na skórki, po dwóch warstwach nadal widać prześwitujące końcówki. Niestety, po raz kolejny zawiodłam się na produkcie tej marki.

OPI Race Red comes from 2014 Mustang Collection. It is light red with orange undertones. The polish is very thin and difficult to use, after 2 layers I still saw nail tips. Unfortunately, again this brand disappointed me.


Drugim bohaterem dzisiejszego wpisu jest Wynie dostępny w chińskich marketach we Włoszech i kosztuje 1 euro. Obydwa egzemplarze, które mam to piękne połyskujące topy. Pierwsze co daje się zauważyć po otwarciu buteleczki to okropny smród taniej emalii (czułam go nawet 3 później podczas zmywania). Lakier wygląda ślicznie na paznokciach, ja nałożyłam 2 warstwy i widząc mieniące się drobinki czułam się jakbym wybierała się na imprezę w stylu lat 80.-tych. Zmywanie nie było aż tak złe na tego typu lakier. Niestety, na zdjęciach nie udało mi się uchwycić jak pięknie się mieni, musicie uwierzyć mi na słowo.

Second polish is Wynie available in Chinese stores in Italy and it costs 1 euro. Both polishes I have are sparkling tops. First what you can notice when opening a bottle is a terrible smell of a cheap polish (I could still smell it 3 days later when I was removing it). It looks really pretty on the nails, I applied 2 layers and looking at the sparkling glitter I felt like going to a party like in the 80`s. Removing it wasn`t as bad as I expected. Unfortunately, I wasn`t able to catch its beauty on my nails, you have to believe me that in real life it is realy amazing.
4 komentarze:

  1. It's a pity that OPI is so thin and that Wynie smells so bad (I live in Italy and I never heard about Wynie...), but the final effect is really nice, I like it! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. no cóż, OPIki to wg mnie loteria i albo fajna konsystencja albo taka jak piszesz wodnista i z kryciem nie mająca nic wspólnego ;(

    OdpowiedzUsuń
  3. Ooh la la, that's super pretty :)

    OdpowiedzUsuń