czwartek, 25 lutego 2016

Nail wraps from BPS

Dzień dobry,

Korzystając z pozostałości ubiegłorocznego urlopu, wzięłam dziś wolne :) Ale nie będę się lenić, szybko napiszę post i biorę się za inne rzeczy, np. sprzątanie ;-)
Ostatnio do testowania z BPS wybrałam sobie naklejki całopaznokciowe. Piękne różyczki na czarnym tle - oznaczone numerem MDS1019, obecnie kosztują 1.52$. Pierwsze zaskoczenie to ilość naklejek w zestawie - 16, po 2 w danym rozmiarze. Drugie to aplikacja - miało być łatwo i przyjemnie, ale tak nie było. Trochę się namęczyłam, żeby je równo przykleić, a i tak troszkę się pomarszczyły. Nie wiem, co źle zrobiłam, ale tak średnio to wyglądało i po kilku godzinach miałam drobne ubytki na końcówkach. Następnego dnia postanowiłam je usunąć - na opakowaniu jest napisane, żeby je po prostu zedrzeć. Klej dosyć mocno trzymał, co poskutkowało delikatnym uszkodzeniem powierzchni 3 paznokci. No, cóż moje pierwsze zetknięcie z naklejkami całopaznokciowymi nie było za bardzo udane i w najbliższej przyszłości do nich nie wrócę. Możliwe, że to tylko i wyłącznie moja wina, bo widziałam wiele pięknych zdobień z ich użyciem i pozytywne opisy. 


Good morning,

I still have few days of holidays left from last year, so today I`m using one of them. But I`m not going to have a lazy day - after writing this post I will do some other things like cleaning my house.
Recently I got from BPS nail wraps. One piece contains 16 full nail stickers (2 each size). I have chosen beatiful roses on black background, now they cost $1,52, their code is MDS1019. I thought that the application will be easy and quick, but unfortunately it wasn`t that easy for me. I made some wrinkles. I don`t know what I did wrong, but it didn`t look very well. After few hours I noticed some chips on tips of my nails. Next day I decided to remove the stickers. It says just to peel them off, I think I didn`t do it gently enough and I slightly damaged 3 nails. Well, my first experience with the nail wraps wasn`t the best and in the nearest future I`m not going to try another ones. Maybe it was just me who did something wrong, because I saw on other blogs positive reviews and they looked really nice.


Tak prezentują się naklejki na moich paznokciach - jak widzicie na prawej dłoni wybrałam albo za małe, albo za duże. Brawo ja! :D Lewa wyszła nieco lepiej.

This is how the nail wraps look on my nails - as you can see for the right hand I chose or too big or too small stickers. The left one is a little bit better ;-)Pamiętajcie o moim kodzie rabatowym na nieprzecenione produkty :)
Remember about my discout code for all items in regular prices :)

 


 

21 komentarzy:

 1. Jakimś cudem jeszcze nigdy nie używałam podobnych naklejek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie to wygląda na paznokciach :)
  Pozdrawiam serdecznie, mój blog/KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja miałam podobne przejścia a tylko dlatego że mam wypukłą płytkę a one idealnie leżą na płaskiej. A co do odklejania to tylko aplikowac je na baze peel off inaczej idzie paznokcieć w cholerę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje paznokcie też są wypukłe, więc pewnie to przez to :(

   Usuń
 4. wyglądają fajnie :D lubie taki efekt

  OdpowiedzUsuń
 5. O mamo! Aż tak się bestie trzymają?!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale to są naklejki zwykłe, tak? No to dziady nieźle się trzymają ^^ Z rozmiarami kwestia wprawy - next time dobierzesz perfekcyjnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zwykłe, klej mają porządny :D

   Usuń
 7. może faktycznie peel off pod spód by dało radę ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Z naklejkami całopaznokciowymi właśnie tak jest, że czasem sa trudne do współpracy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. probowalam wielu naklejek tego typu i calkowicie podzielam Twoje zdanie- sa trudne
  Ale znalazlam jedne (pokazalam je u siebie), ktore sa naprawde super i do ktorych chetnie wroce ponownie.
  BPS wzorniczo jest bardzo atrakcyjny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, może kiedyś wypróbuje? :)

   Usuń
 10. Ładny wzór ale ja nie lubię takich naklejek ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie polubiłam się z nimi :(

   Usuń
 11. they look cute, too bad they're not that good :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak pierwszy raz kleiłam całopaznokciowe to też mi marnie poszło, ale już później było ok, chyba, że trafią się bardzo grube to trudno je dokładnie przykleić, ale raczej jest dobrze

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mniej i tak ładnie wyglądają na pazurkach.

  OdpowiedzUsuń
 14. I didn't even know BPS had nail wraps! I've only attempted wraps once but it was a big fail!

  OdpowiedzUsuń