czwartek, 5 października 2017

Stamping plate BP-L062

Witajcie,

Zostały mi jeszcze 2 produkty z BPS do opisania. Zacznę od płytki BP-L062 Fashion Girl. Ma piękne wzory, oczami wyobraźni widziałam cudowne mani. Zrobiłam 2 podejścia, wypróbowałam różne lakiery i jest coś nie tak z moim egzemplarzem - tylko złoty i srebrny lakier dały radę jako tako odbić wzory. No cóż, w tym wypadku moja ocena nie jest najlepsza. Może to jakiś pech, bo jak wejdziecie na stronę produktu, w zakładce "Customer images" znajdziecie wiele fajnych zdjęć. Żałuję bardzo, że nie dałam rady stworzyć niczego ciekawego.
P.S. Ta piękna soczysta czerwień to Essie Forever yummy - piękny lakier :)

Hello,

I have 2 more products from BPS for review. I will start with stamping plate BP-L062 Fashion Girl. It has beautiful patterns and I imagined wonderful manicure on my nails. I tried twice, with various polishes and there is something wrong with my plate - only golden and silver polishes were working. Well, in this case my review is not the best. Maybe it`s just bad luck, because if you go the link of the product, in tab "Customer images" you can find many great pictures. I`m really disappointed that I couldn`t create anything nice.
P.S. This juicy red base is Essie Forever yummy - gorgeous polish :)9 komentarzy:

 1. That is really odd, but sometimes there's a plate here and there that just doesn't want to work.
  I think your nails look really pretty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście coś jest nie tak z tym odbijaniem... Miałam niedawno podobny problem z płytką od BPS firmy Nicole Diary, też w ogóle nie mogłam się z nią dogadać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi sweetie, it depends, there are polishes that works and other not. Or maybe is the plate that has some problems. Usually when I try stamping the table is a total mess!!! Smuack!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Even after the disappointments ur mani's look cute

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że płytka nie dała rady, bo wzory ma ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm, wiesz co, mam to samo z ich ostatnią płytką. Muszę napisać recenzję, a 2 wzory, które chciałam użyć za chiny nie chciały mi się odbić (żadnym lakierem i żadnym stemplem). Muszę zobaczyć jak reszta :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio coś płytki BP lecą po jakości - a szkoda, bo wzory mają świetne.

  OdpowiedzUsuń
 8. May be there was some problem with plate . nonetheless you have created a beautiful manicure :)

  OdpowiedzUsuń