poniedziałek, 1 maja 2017

April + stamping plate Floral BPX-L017

Cześć,

Pewnie większość z Was cieszy się z długiego weekendu. Ja jestem już po - w Holandii nie świętuje się 1-ego maja, ale za to w ubiegły czwartek król miał urodziny, wzięłam urlop w piątek i miałam 4 dni wolnego :) Kwiecień upłynął mi pod znakiem podróży oraz lakierowych zakupów ;-) 
Zacznijmy jednak od przesyłki z BPS - wybrałam sobie 3 produkty do testowania. Płytka już poszła w ruch - oto pierwsze proste zdobienie.

Hello,

I guess that some of you celebrate Labour Day today and have a long weekend. In The Netherlands it is not bank holiday, but last Thursday there was King`s Day, I took Friday off and could enjoy 4 day-weekend :) I have travelled a lot and shop a lot in April ;-)
But let`s start witha parcel from BPS - this time I chose 3 products for review. Stamping plate is in use already - here is first simple nail art.


Wracając do podróży - pierwszy weekend kwietnia to wycieczka do Maastricht i Valkenburga. Pierwsze miasto mnie nie porwało, drugie jest małe i urocze z ruinami zamku. W Maastricht trafiłam na sklep KIKO i wyprzedaż starszych lakierów - 5 za 5 euro. 

But coming back to my travels - first weekend of April I spent in Maastricht and Valkenburg. First city is ok, but the second one is really beautiful with castle ruins. In Maastricht I found KIKO store with sale of old collection - 5 bottles for 5 euro.


W kolejny weekend wybrałam się do Lejdy i Haarlemu, podziwiając po drodze pola tulipanów. W Haarlemie znów stanął mi na drodze sklep KIKO - tym razem 3 buteleczki za 3 euro ;-)

Next weekend I went to Leiden and Haarlem, enjoying beautiful fields of tulips between them. In Haarlem again I found KIKO store - this time 3 bottles for 3 euro ;-)


Wielkanoc spędziłam w Kolonii. Musiałam zajrzeć do niemieckiego Rossmanna i DM. Oprócz lakierów przywiozłam także 2 pomadki. Ultra Matte Lipcream spisuje się bardzo dobrze - ładnie wygląda, jest mocno napigmentowana i trwała - u mnie 4 godziny, mimo że w międzyczasie jadłam i piłam.

I spent Easter in Cologne. I had to visit German Rossmann and DM. I bought some polishes and 2 lipsticks. The Ultra Matte Lipcream is very good - it looks beautiful, it`s very well pigmented and it stayed on my lips for 4 hours, although in meantime I was eating and drinking.


Ostatni weekend spędziłam w Londynie, tutaj też małe zakupy ;-)
Last weekend I spent in London, here I had small shopping as well ;-)
19 komentarzy:

 1. How many pretty things here!!! *___*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zjawiskowe te KIKO <3 Szczególnie zieleń mi sie podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jutro niestety idę do pracy , a do tego córa mi gorączkuje, więc niedziela i poniedziałek w domu spędzona ;( Fajne zakupy! Piękne KIKO!

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie:) ja jutro do pracy ide ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, you have shopped a lot of pretties! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zakupy jak widzę udane :D Ładne zdobienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. I really love those pastel polishes :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zakupy! Fajne lakiery, ciekawa jestem, jak będą wyglądać na paznokciach. Mani też bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, już powoli zabieram się za używanie nowości, niedługo zagoszczą na blogu ;-)

   Usuń
 9. Wow wow wow! Ile pięknych lakierów! Te wszystkie KIKO, każdy ładniejszy od poprzedniego! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja z lakierowymi zakupami Kiko poszalałam w marcu. Oczywiście też w promocji. Są genialne! Śliczne kolory wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 11. It takes a high spirit to achieve success in the future. Although very heavy but must be done to get maximum results
  obat perlengketan usus

  OdpowiedzUsuń